Anasayfa | Hakkımızda | Referanslar | Sertifikalar | Galeri | Projeler | İletişim
 
 


Yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi bırakabilirsiniz

 
 
 

ADASU MAKİNE ve DÖKÜM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  ŞİRKET PROFİLİMİZ

2006 yılında kurulan Adasu Makine, makine tasarımı ve Nükleer Tıp, Radyoloji, Radyoterapi, NDT(tahribatsız muayene) vb.alanları Anahtar teslim proje halinde teslim eden ve bu alanlarda kullanılan Radyokorunum ürünlerini üreten, devlet kurumları, üniversitelere ve diğer müşterilerimize hizmet veren bir firma olarak faaliyet göstermektedir.

Tüm tasarımlarında insan sağlığı ile birlikte estetiği de ön plana çıkartırken fonksiyonu da hiç bir zaman göz ardı etmeyen Adasu’nun ürünleri ve hizmetleri her üç açıdan da yurt içi ve yurt dışında tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Tüm ürünlerinde en kaliteli ve ISO 9001 belgeli üreticilerin ürünlerini kullanan Adasu, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile ürünlerini sunmaktadır ve bu doğrultuda TÜV-CERT kuruluşu tarafından denetim altında tutulmaktadır.

 

 

 KALİTE POLİTİKAMIZ

    Firmamız Kaliteyi tüm unsurları ile benimsemekte ve şirket geleceğinin güvencesi   

    olarak  görmektedir.

    Bu nedenle:

Kalite güvencesi yönetim anlayışını tüm çalışanlarına benimsetmek         

 

Tüm kaynaklarımız, müşteri memnuniyetini sağlamak üzere planlamakta ve kullanıma alınmaktadır.

              

Müşteri memnuniyetinin çerçevesi; Satış öncesi, Pazar araştırması, AR-GE, üretim ve satış sonrasını kapsayan tüm aşamalarda müşteri beklentilerini karşılayacak ürün ve hizmet üretmekle belirlenmektedir.

         

Kalite yaklaşımımız; Kalitenin yalnızca korunması değil, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi temeli üzerine kurulmuştur.

         

Çalışanlarımız, en önemli varlıklarımız olup, kalite faaliyetlerine katılımları verilen eğitimleri ile etkin olarak sağlanmaktadır.

                                         KALİTE HEDEFLERİMİZ

Müşteri gereksinimlerini anlamayı  ve bu gereksinimleri karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı,

Kalite öneminin bilincinde, günceli takip eden, hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı hedefleyen bir kuruluş olmayı,

Çalışanlarımızın daha fazla sorumluluk üstlenmelerini kendilerini geliştirmeye olanak tanımayı ve çalışanların etkin katılımını sağlamayı,

Tedarikçilerimizle hizmetin kalitesinin arttırılması ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarda açık iletişim kanalları oluşturmayı kalite hedefimiz olarak benimsemektir.

          Amacımız : “KALİTEYİ EN BÜYÜK SERMAYEMİZ” olarak belirlemektir.

 

 
 
ADRES: AKSE MAHALLESİ 471.SOKAK NO:8 ÇAYIROVA /GEBZE / KOCAELİ TELEFON: 0262 643 91 96 - 0262 742 01 00 FAX: 0262 643 78 73 adasumakine@adasumakine.com